Profil działalności

Spółka Easy Yachting S.A. realizuje unikatową platformę IT do organizacji odpoczynku na wodzie i na lądzie, na wszystkich akwenach wodnych na świecie. Skupia funkcjonalności dostosowane do potrzeb głównych uczestników rynku tj.: turysty, sternika i właściciela jachtu.

Spółka Easy Yachting S.A. buduje globalny market place z prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika. Gwarantuje pełny proces zakupowy, opierając realizowane rozwiązanie IT o najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku światowym. Platformę Easy Yachting tworzymy na podstawie wieloetapowych badań rynku, badań UX/UI, analizy potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników, oraz w oparciu o własne doświadczenia.

Firma Easy Yachting przygotowuje market place, który pozwala na realizację potrzeb zakupowych i biznesowych w jednym miejscu. Każdy z naszych Klientów otrzymuje unikatowe rozwiązanie i indywidualną usługę. Odwrócony proces planowania podróży, pozwalający na wybór od Sternika/Skippera, po jednostkę (łódź, jacht), kończąc na planie wyprawy, może być tylko jedną z opcji. To Klient decyduje, w jaki sposób wykorzysta platformę Easy Yachting. Daje ona wiele rozwiązań i możliwych wyborów.

Easy Yachting to platforma webowa, a w późniejszych etapach aplikacja natywna (IOS, Android). Posiada zestaw funkcjonalności dopasowanych do faktycznych potrzeb współczesnego turysty.

Firmę Easy Yachting S.A. tworzą nie tylko specjaliści od IT, digitalu, sprzedaży, finansów, ale również sternicy/skipperzy, właściciele jachtów, miłośnicy podróży-ludzie, dla których morze, jezioro, czy rzeka są pasją i sposobem życia.

Platforma realizowana przez spółkę Easy Yachting pozwala na organizację całości wyprawy turystycznej w jednym miejscu. Wpłynie to na pominięcie pośredników, obniży koszty, oraz pozwoli na dalszy rozwój rynku, poprzez wprowadzenie do niej skipperów i boat ownerów. Obecnie, pomimo tego, że są oni najważniejszymi uczestnikami branży, mającymi ogromny wpływ na jej rozwój, nie znajdują miejsca do realizacji swojego biznesu.

Misją spółki Easy Yachting jest umożliwienie dostępu do wspaniałej formy spędzania czasu, jakim jest jachting żaglowy i motorowodny. Pragniemy aby klienci, którzy do tej pory z powodu braku odpowiednich rozwiązań, nie mogli z niej skorzystać, mieli ułatwiony dostęp do odpowiedniego narzędzia. Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym skipperzy/sternicy i właściciele jachtów będą mogli realizować swoją pasję i jednocześnie zarabiać na niej, bez dodatkowych pośredników.